Baracuda vandens

Bendri maršrutai Karibų kruizo atostogas

parašė , 2013-02-09 10:21

Karibų atostogos yra esmingiausias kruizas. Nors kiekviena sala turi skirtingas savybes, rajonas yra tipiškai jungiamas su gražiais baltais smėlėtais paplūdimiais, šiltas dar ne valdingas atogrąžinis klimatas, ir aiškūs, mėlyni vandenys. Iš esmės, Karibų jūra yra puiki kelionė savaitę ar du atsipalaidavimo, tyrinėjimo, ir sugeriantis kažkokią saulę, būti tuo ant paplūdimio salos rojuje ar laive kruizo laive.

Karibų kruizo atostogos dažnai prasideda nuo kelių JAV pakrantės miestų. Priklausomai nuo kur jūs planuojate nueiti, kelionė gali prasidėti kaip tolima šiaurė kaip Niujorkas ar nuo Įlankos Pakrantės uosto, tokio kaip Naujasis Orleanas, greitieji kreditai Galvestonas, T.X., ar Floridos miestas. Dar, todėl, kad Karibų jūra turi labai daug salų ir uostų, maršrutai keičiasi, prasidedantis nuo to, kur laivas prasideda
Skaityti visą straipsnį “Bendri maršrutai Karibų kruizo atostogas” »

Paslėptas Zadaro jachtos chartijos šventės kreipimasis.

parašė , 2013-01-12 09:53

Jachtos chartija Zadare yra nuostabi alternatyva savaitės prie Adrijos krantų išlaidoms, kadangi tai suteikia jums su neįtikėtinu judrumu ir leidžia jus patirti teisingą laisvės reikšmę, kadangi tai buvo tiktai žinoma jūreiviams senų.

Tai yra vienas iš seniausių miestų Kroatijoje, kuri giria beveik 3000 metų ilgio istoriją, su audringais paskola bedarbiams periodais, pažymėtais praeinančios civilizacijos, kuri paliko žymes ant vietinio peizažo, iš kurių kai kurios gali vis dar būti pamatytos į šią dieną.

Zadaras yra esantis šiaurinėje Dalmatijoje tarp Skilimo ir Rijekoje ir sudaro sostinę srities jos didėjančio svarbumo dėka kaip komercinis, ekonomiškas ir kultūrinis centras. Šiandien tai turi gražią Viduramžių architektūrą, su kuria konkuruoja kelios vietos ant Žemės šiandien
Skaityti visą straipsnį “Paslėptas Zadaro jachtos chartijos šventės kreipimasis.” »