Bendri maršrutai Karibų kruizo atostogas

parašė , 2013-02-09 10:21

Karibų atostogos yra esmingiausias kruizas. Nors kiekviena sala turi skirtingas savybes, rajonas yra tipiškai jungiamas su gražiais baltais smėlėtais paplūdimiais, šiltas dar ne valdingas atogrąžinis klimatas, ir aiškūs, mėlyni vandenys. Iš esmės, Karibų jūra yra puiki kelionė savaitę ar du atsipalaidavimo, tyrinėjimo, ir sugeriantis kažkokią saulę, būti tuo ant paplūdimio salos rojuje ar laive kruizo laive.

Karibų kruizo atostogos dažnai prasideda nuo kelių JAV pakrantės miestų. Priklausomai nuo kur jūs planuojate nueiti, kelionė gali prasidėti kaip tolima šiaurė kaip Niujorkas ar nuo Įlankos Pakrantės uosto, tokio kaip Naujasis Orleanas, greitieji kreditai Galvestonas, T.X., ar Floridos miestas. Dar, todėl, kad Karibų jūra turi labai daug salų ir uostų, maršrutai keičiasi, prasidedantis nuo to, kur laivas prasideda

Apskritai, Karibų kruizo atostogos nukrinta trijų tipų viduje: pietų, vakarų, ir rytinis. Nors uosto sustojimai keičiasi, kruizo maršrutai dažnai apima sekantį:

Vakarų Karibų kruizui, laivas sustoja šalia didžiausio barjerinio rifo vakarų pusrutulyje. Tokios kelionės, be to, apima ne tiktai rajono salos šalis, tokias kaip Jamaika ir Caymans, bet sustoja Centrinėje Amerikoje, apimdamos Belizą ir daugialypius uostus Meksikoje.

Pietų Karibų kruizui, laivai eina šalia Pietų Amerikos, ir gali paskolos bedarbiams net apimti žemyno šiauriausius uostus į maršrutą. Kadangi šitos salos toliausiai yra toli nuo Jungtinių Valstijų, kelionė dažnai prasideda San Chuane, Puerto Rike. Nuo ten, kruizas dengia jūros pietų salas, tokias kaip Aruba, Kiurasao, Barbadosas, ir kiti Mažųjų Antilų rajonai.

Rytiniam Karibų kruizui, salos yra dažnai artimiausios Jungtinėms Valstijoms. Bendri uostai yra esantys Mergelių salose ir Puerto Rike.

Išskyrus šituos maršrutus, trumpesnės kruizo atostogos į Karibų rajoną apima keliones į Bermudų salas ar Bahamas. Bermudų salos, 21 mylių ilgio sala, yra mažiau kaip 700 mylių už nuo pakrantės Pietų Karolinos ir šiek tiek nuneštas nuo likusios dalies Karibų šalių. Jei jūs norite saikingo, patikimo oro, Bermudų salos yra puikios, kaip audros, kurios turi didesnę galimybę smogti Puerto Rikui, Jamaikai, ir kitos Karibų salos retai siekia Bermudų salas.

Bahamos, panašiai, yra šalia Valstijų Jungtinių žemyne esančios valstybės dalies. Kruizai į šį išorinį apvadą Karibų sustojimo salos grupės pagrindiniuose miestuose ir vietose, apimdamas Nassau, Rojaus Salą, Freeport, ir Didžiąją Bahamų Salą. paskolos jums Kelionės į šią šalį prasideda nuo kaip tolima šiaurė kaip Baltimorė ar kaip šalia kaip Uostas Kanaveralo kyšulys, Fla.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *