Naudos blogose kruizo apžvalgose matymas

parašė , 2017-06-21 18:24

Jūs buvote kada nors sujaudintas apie leidimas į kruizą tiktai, kad jaustumėtės priblokštas po blogų kruizo apžvalgų skaitymo? Apžvalgos yra ne visada, kuo jie atrodo, tokiu būdu prieš tapsmą per nusivylęs jūs turite mesti gilesnį žvilgsnį į juos.

Pirmas daiktas kurį jūs turite svarstyti, skaitydamas blogas kruizo apžvalgas yra recenzentas savarankiškai. Yra kai kurie žmonės šiame pasaulyje, kurie nėra niekada patenkinti niekuo ir tiesiog mėgsta skųstis, net kai atostogas. Jūs taip pat turite kitą kompaniją žmonių, kurie nori kažko niekam ir skųsis palikti ir tiesiai pastangose gauti nuolaidą ar kažką veltui. Būdamas ankstesnis svetingumo tarnautojas aš žinau tai gerokai gerai.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ant antrosios pusės kurios jūs turite žmones, kurie yra perkelti atgal ir retai skundžiasi dėl kažko apskritai. Jie yra nusiskundimai, kurie turi kalbėti su mumis garsiausiu, todėl, kad, jei šitie žmonės skundžiasi, kad tai yra paprastai dėl geros priežasties.

Taip, kaip jūs žinote, kai įvertinti blogas kruizo apžvalgas rimtai ir kai atmesti juos? Jūs turite pažiūrėti į kiekvieną nusiskundimą individualiai. Pavyzdžiui, jei jūs perskaitote apžvalgą, ir recenzentas turi visus gerus daiktus, kad pasakytų apie tam tikrą kruizo liniją, bet tada reiškia nusiskundimą apie kambario prižiūrėtojo šiurkštumą, galimybės yra, jie iš tikrųjų suprato kambario prižiūrėtoją, kaip būdamas šiurkštus kadangi tai yra vienintelis nusiskundimas, kurį jie turėjo. Dabar, kai neturi pasakyti, kad visiškai bloga kruizo apžvalga nėra pateisinta. Jei recenzentas išdėsto daug nusiskundimų apie paslaugą, kokybę maisto, ir taip toliau bet vis dar mini gerus punktus, tai yra turbūt įstatyminė apžvalga.

Tačiau, jei jūs perskaitote blogas kruizo apžvalgas, kur nusiskundimai yra mažoms, nereikšmingoms svarstomoms problemoms tokioms kaip ne simpatija spalvos kilimo jų kupė ar nemini jokių gerų punktų, kas taip kada nors, galimybės yra recenzentas, tik mėgsta skųstis. Garantuotas būdas nustatyti, jei tai yra atvejis perskaito kitas apžvalgas tam pačiam kruizui.

Jūs taip pat turite pažiūrėti į blogų kruizo apžvalgų struktūrą. Teisingos apžvalgos turi paminėti naudą ir blogai nurodo. Net blogiausios atostogų turi savo gerus punktus, tokiu būdu jūs turite būti truputį svyruojantis, kad priimtumėte bet kokius sprendimus, pagrįstus viena visiškai neigiama apžvalga. Ypač, jei visos kitos apžvalgos šioje kategorijoje yra geros kruizo apžvalgos.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kai tai reiškia tai, jūsų atostogos yra tuo, ką jūs darote tuo! Taip, tuo metu, kai jūs turite duoti apžvalgoms truputį apsvarstymo, jūs turite taip pat svarstyti, ar svarstomų problemų, pakeltų apžvalgoje, pakankamai, kad priverstų jus nenorėti leistis į tam tikrą kruizą. Asmeniškai aš esu labai perkeltas atgal, kai aš esu atostogas, tokiu būdu reikėtų kelių bauginančių kruizo apžvalgų, kad priverstų mane persigalvoti. Aš esu atostogas ir ketinantis turėti nuostabų laiką nesvarbu, ką bet kokia apžvalga turi pasakyti!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *