Jachtos chartijos šventė skilime.

parašė , 2013-01-12 16:44

Tai yra kitas Kroatijos miestų baidares sąrašo miestas, kuris plėtojosi nuo seno Romos miesto į didelį burinį jachtos chartijos maršrutą. Pagrindinės priežastys tam yra faktas, kad daug plaukiančių veteranų mano, kad ši vieta kaip, kad geriausia pradinė vieta tiria Dalmatijos kranto liniją.

Bet Skilimas nėra tik viena neįtikėtina vasaros meto poilsio vieta su dideliu buriniu potencialu, tai yra taip pat vienas iš garsiausių, didžiausių, seniausių ir labiausiai prestižinių miestų ant šios pusės Adrijos, kuri duoda tam daug kilmės ir suteikia tam tam tikrą žavumą, kurį jūs nesugebėsite surasti kur nors kitur.
Jo ilga ir audringa istorija prasideda nuo įsteigimo garsaus Romos imperatoriaus Diocletian, kuris įsimylėjo su grožiu vietinio oro ir gamtos ir nusprendė padaryti šią vietą jo išėjimu į pensiją namo, kai tik jis paliko Romą. Jis pastatė gražius rūmus, kurie gali vis dar būti pamatyti šiandien ir lieka vienerius iš geriausių išsaugotų romėnų rūmų pasaulyje.

Jei tai jau padarė jus smalsų nuostabaus Skilimo miesto atžvilgiu, tai jūs turite žinoti, kad lengviausias paskola jums būdas atvykti yra prie lėktuvo, kadangi Skilimo Oro uostas yra antras pagal dydį šalyje po tokio Zagrebo sostinėje. Tai nustatė vietą 25 km nuo miesto, ir 3 km nuo kito jachtos chartijos karštojo taško, Trogir, taip pat populiaraus tarp jūreivių.

Vieną kartą čia, jūs galite nedelsiant pradėti kelionę po miestą, kuris turi aišku prasidėti nuo anksčiau minėto Diocletian Rūmų, kurie iš tikrųjų atstovauja miesto centrui. Įstokite per bet kurį iš jo 4 paminklinių vartų ir paskui neskubėkite susižavėjime serveriai.lt nuolaida painiomis detalėmis ir jo įmantria architektūra, kuri nuo to laiko tarnavo kaip modelis daugeliui garsių architektų. Tęskite savo kelionę po Skilimą su Šv. Duje Katedra, Peristil Kvadratas, Jupiterio Šventykla, du Egipto Sfinksai, pasivaikščiojimas, žinomas vietiniams gyventojams kaip Riva ir Archeologinis Muziejus.

Po to, kai jūs gaunate vietinio žavumo jausmą, tai yra galbūt laikas atnešti dalį to Skilimo, vairuojančio šventės žavumą atgal su jumis namo. Tam, jums reikės bent jau vieno suvenyro, nupirkto vietoje. Geriausia vieta padaryti, kuris yra Podrum požeminis prekybos centras, kuris parduoda daugiausia menus ir amatus ar Enoteka Terra nuo to, kur jūs galite nupirkti vyną ir spiritą. Labiau madingam pasirinkimui, vadovaukite ant žemyn į Marmontova gatves, kur jūs galite apsipirkti aukštoje madoje drabužių parduotuvės.

Dėl Viduržemio jūros tyrų vandenų artimumo, didelė Skilimo virtuvės dalis pasitiki nauja žuvimi ir jūros produktais, kurie nėra tiktai labai nepaprastai skanūs bet taip pat ir labai sveiki. Tarp vietinių delikatesų jūs galite pabandyti kažką kaip sūdyti ančiuviai alyvų aliejuje, keptas ėriukas, iškeptas po atidaryta ugnimi ant kepėjo dangčio ir garsių Primosten vynų, kad išplautumėte visa tai žemyn su.

Tikra partija Skilime prasideda po saulėlydžio. Tuo laiku normaliai perpildytas pasivaikščiojimas pasiverčia garsiu rinkimu žmonių, kuriuos visi sumaišo ieškant pasilinksminimo. Todėl, savivaldybė įkūrė daugumą įvykių kaip koncertai, parodos, šokio įvykiai, gatvės teatras ir kiti vieši parodymai, kad sutaptų su turistiniu sezonu vasarą. Didžiausias toks atvejis yra Skilimo Vasaros Festivalis, kuris buvo iškilmingai atidarytas atgal 1854 ir tęsė nuo tų laikų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *