Penki greiti patarimai, kad padėtų pakartoti šaltą orą

parašė , 2013-01-28 09:14

Daug bėgikų yra kaltas dėl leisti orai diktuoti jų bėgančius sąrašus. Iš viso pasiteisinimo sulaužyti labai sėkmingą bėgančią programą oras turi pralenkti tarp jų. Jei jūs bėgote valandėlę, jūs tikras sugebėsite susieti tai.

Šaltas oras gali būti tarp daugumos de-skatinimo faktorių, su kuriais kai kurie bėgikai susiduria. Jūs kada nors galvojote, kaip jūsų bėgančiai programai galėjo daug sektis, jei jūs galėtumėte priversti save pakartoti šaltą orai Skaitytas toliau sužinoti!

Sušildymas viduje anksčiau iš tikrųjų, kad išeitų ir stovėti su šalčiu yra puikus būdas padaryti jus labiau apsaugotą į šaltį. Kai kurie patirties bėgikai sugeba bėgti temperatūroje dešimčių, žemiau nulio, sušildydami visapusiškai įkaitintose esančiose viduje vietose.

KAD padarytumėte tai, jūs galite tęstis ir bėgti trumpiems nuotoliams. Jūs galite taip pat padaryti nedaug gimnastikos ar kažką, kad priverstumėte jus įsilaužti į prakaitą. Tai gali padaryti stebuklus jūsų pasipriešinimui šalčiui. Tai tiek efektyvu, kad jūs jausite bent jau 10 šiltesnių laipsnių.

Sunku manyti, kad kai kurie bėgikai reikalauja dėvėti orai apskritai, temperatūra yra lauke. Tai ypač teisinga su labiau patyrusiais bėgikais, kurie įsimylėjo su tam tikru tipu bėgančio rūbo, kurį jie negalėjo manyti valdyti kažkame kita.

Retkarčiais aš matau kai kuriuos sukietintus bėgikus, sunkius tai viršuje, ir bėgu su berankoviais marškiniais ir lenktyniaujančiais šortais šalia nulinės temperatūros. Tai gali dirbti jumyse, bet atsiminti, kad pakartotas šalčio orai Alytuje sveikas. Būkite atsargus su savo kūnu ir prabėgimu su pakankamai izoliuotu risnojimo šnopavimu ir storesniais prakaito marškiniais.

Mes turime remiančius bėgikus, su kuriais stovi su žiemomis, tiek ekstremaliomis, kad jie gali be to būti Antarktidoje. Dar jie vis dar bėga! Pokalbis apie motyvaciją! Jūs pastebėsite, kad daugelis jų dėvi pupos kepures, ausis warmers ir pirštinės. Mes visi neapkenčiame medžiagos, nusveriančios mus, bėgdami, bet šitos reikmenys padarys bėgimą šaltyje saugesnį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *