Jūsų oro uosto transporto pasirinkimas

parašė , 2014-04-03 21:32

Jei jūs einate atostogaujant tada, jūs turite didžiulį kiekį, kad nekantriai lauktumėte, bet ganėtinai galbūt lygus kiekis, kad organizuotumėte ir suplanuotumėte. Kai mes vykstame į užsienį, mes, žinoma, keliaujame didžiulio atstumo į užsienio žemę, leisdamas didelius kiekius pinigų ir mūsų kasdienio gyvenimo uždėjimas laikosi – tokiu būdu tai nėra galbūt jokia nuostaba, kad tai reikalingas daug organizacijos ir planavimo.

Vienas iš svarbių aspektų, kad svarstytų čia, planuodamas jūsų kelionę ir jūsų buvimą yra, kaip jūs ketinate pasiekti oro uostą ir atgal – kuris yra kažkas, kurį žmonės dažnai užmiršta, kai jie yra užfiksuoti dėl greičiau didesnio klausimo skridimo į kitą šalį savarankiškai. To supratimas teisingai galėtų atrodyti ‘mažiau didelis’ negu jūsų skrydžio supratimas teisingai, bet iš tikrųjų pasekmės gali būti kaip tik taip, kaip didelis, jei tai reiškia, kad jūs baigiate tuo, kad nedarote savo skrydžio
Čia mes pažiūrėsime į jūsų opcijas padėti jums išsirinkti tiksliai, kaip jūs ketinate įsitraukti į ir nuo oro uosto.

Treneris ar Traukinys

Jei jūs einate trenerio ar mokotės tada, tai turi būti vienu iš nemaloniausių būdų svarstyti kelionę į jūsų oro uostą. Viena vertus tai gali būti pigu, jei jūs važiuojate solo ir reikalingas minimalaus planavimo, bet tuo pačiu metu tai reiškia, kad jūs turite vis dar organizuoti transportavimą į ir nuo trenerio ar geležinkelio stoties, ir tai reiškia, kad jūs turite įsitikinti, kad jūs turite kažkokį būdą, kuriuo jūs galite gauti savo bagažą ten ir atgal taip pat. Tada yra galimybės to nepakylantis (kuris yra labai įtemptas), ar užlaikymas, kas reiškia, kad jūs turėsite išvykti daug anksčiau, negu jūs turbūt turite. Tai ir jūs tada turite sėdėti ant trenerio, perpildyto su kitais žmonėmis, kurie turbūt bus triukšmingi ir neišspręsti.

Taksi

Jei jūs einate taksi, tai yra brangesnis pasirinkimas kiekvienam asmeniui, bet tai žymiai pigiau, jei yra daug jūsų, ir jūs norite skleisti kainas tarp jūsų. Tuo tarpu, jei jūs nueisite prie mokesčio, jūs sugebėsite tik atsipalaiduoti tuo metu, kai kažkas, kas žino kelius ima jus ten ir atgal vėl ir elgiasi su jūsų bagažu ir taip toliau taip pat. Vieninteliai neigiami aspektai be kainos pasitiki dar kuo nors, kad atvyktų laiku ir sulaikytų etiketes ant pakeitimų į jūsų skrydžio laiką, taip pat kaip turėdamas padaryti lengvą pokalbį ir važiuoti automobilyje, tai nėra jūsų savas.

Vairavimas

Jei jūs vairuojate save tada, jūs galite išvykti pažodžiui, kai jūs norėsite, ir jūs nebūsite užgaidoje daugiau nieko – kuris visas daro tai labai patogiu ir maloniu būdu važiuoti (jūs taip pat būsite savo savoje aplinkoje su jūsų sava muzika ir taip toliau), . Tai yra taip pat pigiausias pasirinkimas žymiai, kadangi jūs tiktai užmokėsite benziną, ir tai bus tas pats nesvarbu kaip didelis jūsų grupė. Vairavimo neigiamas aspektas, žinoma, turi surasti energiją, kai jetlagged ant kelio namo, ir paskui turėdamas pasirodyti kažkur, kad paliktų jūsų automobilį – bet šis paskutinis punktas neturi būti svarstoma problema iki tol, kol jūs pabandėte iš anksto surasti kažkur tinkamas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *