Kaip į tinkamai pritvirtina jūsų valtį

parašė , 2014-05-21 21:54

Mes gyvenome pagal mūsų burinę valtį Shadowtime aštuonerius metus Karibų jūroje.

Kitų valčių stebėjimas praeina tai, ką mes kvietėme, inkaro treniruotė pasakė daug apie jų burinius įgūdžius.

Kai darytas tinkamai inkaro nuleidimas yra paprasta treniruotė…, joks šaukimas nėra būtinas, jis ima labai trumpą laikotarpį, ir inkaro atstatymas nėra beveik niekada reikalingas.

Su jumis visada inkaras su jūsų valtimi, einančia labai lėtai tiesiogiai į vėją., jei stovėjimo vieta yra nepažįstama diagrama, turi konsultuotis iš pradžių kuris vandens gylis laukti.
Jei jūsų valties traukimas sako 6 pėdas vandens, jūs turite pasirūpinti inkaru 12 pėdų ar vandeniu ar mažiau.

Kreiserinis jūreivis beveik visada turės savo pirminį inkarą… paprastai plūgo tipas, kaip CQR prekės ženklas, ant 200 pėdų grandinės. Kuo sunkesnis inkaras, mes turėjome 35 pounder, tuo mažiau tikėtina inkaras atvyks laisvas ir reikalingas atstatymo. . mes turėjome draugus su 45 svarų CQR, jie vadino kaip jų migdomoji tabletė.

Nuleisdama inkarą, 12 pėdų vandenyje, elgesio taisyklė turi turėti aštuoni kartai gylį vandens išdėstytoje grandinėje, šiuo atveju 96 pėdos grandinės. Daugiau grandinės, jūs turite gulintį butą ant pagrindo mažiau atsitiktinis inkaras ištrūks į laisvę.

Kompetentingas jūreivis, ant nusilenkimo paprašys gylio vandens vartojant rankų signalą…, vienas pirštas, rodantis žemyn… asmenį ant rato, skaito gylio matą ir praneša gylį…, tai yra vienintelė balso komunikacija, reikalinga, nuleidžiant inkarą, kiti yra paprasti rankų signalai.

Kai tik deramas gylis buvo išrinktas, kitas rankų signalas yra duotas, kad įdėtų valtį, neutralią…, inkaras yra tada numestas, deramas grandinės kiekis yra išdėstytas, ir jūs laukiate apytiksliai 30 sekundžių, kad išleistumėte vėją perkelti valtį, ten kur inkaro grandinė pradeda tapti įtempta.

Šiame punkte kitas rankų signalas yra duotas, kad padėtų valtį atvirkščiai…, kadangi inkaro grandinė tampa įtempta ir sutvarko… anchorer, signalizuos valčiai, kuri bus įdėta neutralus…, valtis, truputį šokanti pirmyn, yra požymis, kad inkaras yra nustatytas.

Jei jūs esate įsitikinęs, kad inkaras yra nustatytas, jūs pridedate "snubber"…, snubber yra 8 iki 10 pėdų linijos su kabliu, tinkamai surūšiuotu pagal dydį dydžiui grandinės, kurią jūs turite… paprastai 3/8 ar vienas pusiau colis.

Jūs palinkstate nusilenkimą ir pridedate snubber prie išdėstytos inkaro grandinės, padėdamas kelis dykinėja grandinėje tarp snubber ir kur jūs rišate snubber šalin pakala ant valties.

Snubber aktai kaip amortizatorius… grandinės neduoda daug… ir mažina garsą inkaro grandinės į minimumą…, jūs žinosite skubiai, jei snubber sumažės dėl inkaro grandinės triukšmo.

Studijavimas, kaip tinkamai nustatyti jūsų inkarą yra įgūdis, kurį visi sėkmingi kreiseriniai jūreiviai turi…, jei jūs darote tai, pasitaiso pirmą kartą…, jūs neturėsite niekada padaryti inkaro treniruotės 2:00.

Deramas inkaro nuleidimas nustatys jus išskyrus naujokus ir padės garantuoti gerą naktų miegą laive.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *