Lauko baldai

parašė , 2014-05-25 15:36

Lauko baldai turintiems nuosavą teritoriją tampa ne prabanga, o būtinybe. Pasirinkimas didžiulis: suoliukai, stalai, kėdės, krėslai, gultai, sėdmaišiai laukui. Medžiagos nuo sintetinių iki natūralių. O kur dar spalvų ir raštų įvairovė? Kainos taip pat pačios įvairiausios. Kaipgi išsirinkti tinkamus?

lauko baldaiVisų pirma reikia atkreipti dėmesį į kokybę. Lauko baldai ir yra lauko, o ne vidaus, taigi medžiaga, iš kurios jie gaminami turi būti atsparūs drėgmei. Plastmasė, impregnuota mediena, metalas. Tai puikus būdas išvengti daugelio problemų. Juk netinkama medžiaga gali sutrumpinti eksploatacijos laiką. Ar matėte lauko baldų kainas? Jei taip, tai tikriausiai norisi, kad tie baldai tarnautų kuo ilgiau, juk kainos tikrai ne mažos. Mūsų šalyje populiariausi mediniai lauko baldai, tačiau po truputį populiarėja pinti. Mediena puikiai tinka temperatūros svyravimams. Tokie baldai atrodo natūraliai ir tinka prie bet kurių namų. Labai svarbu juos padengti impregnuojančiomis medžiagomis, kad nepažeistų drėgmė. Lapuočių mediena bus geras pasirinkimas. Iš plastiko gaminami baldai taip pat nebijo drėgmės, tačiau nėra tokie ilgaamžiai, juk plastikas gali lūžti, skilti ar kitaip būti sugadintas. Tokiems baldams nereikia skirti daug laiko priežiūrai. Nei impregnuoti, nei dengti laku. Daugelis renkasi metalo baldus. Jie elegantiški ir patvarūs. Atramai dažnai pasirenkami paminkštinimai iš įvairiausių spalvų. Be to, juos galima dažnai keisti ir taip atnaujinti pabodusį lauko baldų vaizdą.

Renkantis labai sunku apsispręsti ką pasirinkti. Juk lauko baldai gali būti patys įvairiausi. Dabar populiaru ne tik paprastos kėdės, bet ir sėdmaišiai laukui. Juk namuose jie tokie patogūs ir puikiai papildo interjerą. Laukas ne išimtis. Tik svarbu pasirinkti tokius, kurie nesugers drėgmės. Pasivaikščiokite po parduotuves, pasėdėkite ant jų. Jei vykstate į svečius, tai apžiūrėkite ir paklausinėkite apie turimus baldus lauke. Dažniausiai besinaudojantys jais gali išsakyti savo nuomonę apie medžiagas, kurios naudojamos baldams gaminti. Išgirsite teigiamas ir neigiamas savybes iš besinaudojančiųjų, o ne pardavėjų. Jei tokios galimybės nėra, tai galite ieškoti informacijos internete. Net jei parduotuvėse nerandate tinkamų baldų laukui, tai visuomet galite užsisakyti pagal individualų užsakymą. Tuomet ne tik spalvas ar dydį, bet ir medžiagas galėsite pasirinkti.

Atėjus šiltajam metų laikui norisi kuo daugiau laiko praleisti lauke. Juk taip malonu atsisėsti ar gulėti lauke bei ilsėtis. Jaukūs vakarai, šeimos pietūs ar ankstyvi pusryčiai lauke leidžia atsipalaiduoti ir jaustis puikiai savo kieme ar sode.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *