Kaip išrinkti kokybiškų darbo batų porą

parašė , 2013-02-06 08:39

Daug kompanijų gamina pranešimus ir straipsnius to, kodėl jų plieniniai kojos piršto batai yra puikūs, tokiu būdu aš duosiu nešališką nuomonę apie, kaip išrinkti kokybiškų Darbo avalynė

Jūs turite svarstyti kitus 5 faktorius, pirkdamas darbo batus: Audinys, Ilgaamžiškumas, Vienintelis, Lankstumas, ir Papildomos Ypatybės. Aš įeisiu į daugiau detalės apie kiekvieną iš šitų kategorijų apačioje.

Audinys: Skirtingi audiniai gali padaryti ar sulaužyti batą per mėnesius. Tai gali taip pat darbo avalynė jus jaustis nepatogu, jei tai nėra teisingas audinys. Yra gortex kaip kaučiukas, drobė kaip audiniai, zomša, ir oda. Oda turi vieną iš geriausių aspektų plieniniams kojos piršto saugumo aspektams mano nuomone. Jie yra lengvai nutraukti po kelių dienų ir paskui jie pritaiko jūsų koją kaip pirštinė. Oda nedegs ir užsidegs į liepsnas ar tirps. Jei jie yra sudeginti ar vilko kojas, jie gali būti lengvai poliruoti ir paslėpti toli. Stora oda yra ideali ir atrodo graži.

Ilgaamžiškumas: batas yra priverstas trukti ilgas laikas, ar tai buvo tik padaryta į OSHA standartus su tiktai šešių mėnesių saugojimo laiku? Ką aš turiu galvoje prie ilgaamžiškumo, yra, ar batas truks dvejus dėvėjimo ir ašaros metus anksčiau, negu jūs turėsite pakeisti juos. Kai kurie batai gali atrodyti gražūs ir gali pralaimėti, bet po kelių mėnesių dygsniai atvyksta atskirai, metalinis dėvėjimas per pamušimą pamušalu, ir ieško į jūsų koją, yra daug daiktų, kurie gali įvykti, jei batas nėra suprojektuotas tik teisė. Darbo avalynė plieninį strypą? Plieninis kojos piršto rajonas yra pamuštas gerai ir su ilgalaike medžiaga? Bato palaikymas laikysis? Ir vienintelis, kaip ilgai tai truks?

Vienintelis: Tai labai svarbu ir yra daugiau sub kategorijos Ilgaamžiškumo, bet nusipelno jo savos kategorijos. Pirma, yra du tipai soles, priversti trukti metai ar daugiau ir tie, kurie nėra. Aš pamačiau batus su duobių rodymu vieninteliame po tiktai kelių savaičių, kadangi kaučiukas pradeda nusidėvėti, ir tuščios medaus šukos tvarko vienintelius lokius tolyn. Pažodžiui kaskite savo pirštą į vienintelį įvairiuose rajonuose, jei jis linksta lengvai, ir jūs galite jausti orą, jis, įprotis trunka labai ilgai. Nors sunkesnis guminis ar storesnis galbūt nėra kaip patogus, tai truks. Viena problema su dėvėtu soles yra tokia, kad jie turi tendenciją dėvėtis ant vienos pusės, tiktai pagrįstos jūsų einančiais įpročiais. Po kurio laiko pavojinga eiti batuose, kurie yra pusiau dėvėti, tai gali Laisvalaikio avalynė nugarą, spazmus, ir daugiau. Dar viena sveikatos svarstoma problema, kad išvengtų sukeltas pigių produktų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *