Karibų kruizų planavimas: 4 maršrutai gyvenimo trukmės kelionei

parašė , 2017-01-28 08:17

Karibų kruizai įsivaizduoja atsipalaidavimo jausmus. Galų gale, kas nemėgtų atsipalaiduoti ant gražaus kruizo laivo, pražiūrėdamas dalį aiškiausio, mėlyniausio vandens pasaulyje? Ar jūs mėgote leistis į kruizą praeityje, ar jūs planuojate savo pirmą, yra daug populiarių vietų turėti išeiginę dieną laivo.

Anksčiau, negu jūs apsistosite tačiau, tikrinkite, kad pamatytumėte, jei jums reikia paso. Daugeliu atvejų, viza nėra būtina, bet tai galėtų keistis prie jūsų kruizo maršruto. Nors užstrigimas ant prabangaus laivo nebūtų blogiausias daiktas pasaulyje, tai yra gera mintis įsitikinti, kad jūs sugebate išeiti ir turėti vietinę kultūrą.
Karibų Kruizai į Arubą

Ar jūs domitės apsipirkimu, atpalaidavimu ant paplūdimio ar dalyvavimu lauke veiksme kaip burlenčių sportas, plaukiojimas po vandeniu, nardymas ar žvejyba, atostogos Aruboje gali būti tokiu, kurį jūs atsiminsite dėl likusios dalies jūsų gyvenimo. Pietų Arubos pakrantė yra koralų rifas su daugiau kaip 20 skirtingų nėrimo svetainių ir 11 nuolaužų svetainių, kuris daro tai puiku aktyviems atostogautojams.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Aruba taip pat turi daug atrakcijų, kuris daro ją idealia vieta išeiginei dienai kruizo laivo. Natūralūs stebuklai yra visur visur Arikok Nacionaliniame parke, Casibari ir Ayo uolos sudarymuose ir Indijos urvuose. Jei jūs teikiate pirmenybę istorinėms svetainėms, svarstote lankymą Bushiribana aukso kasyklos ar Alto Perspektyvos Koplyčios. Jei jūs aplankysite su vaikais, jie mėgs lankyti Drugelio Ūkį, Asilo Rezervatą ir Stručio Ūkį.

Karibų Kruizai į Bahamas

Su 700 salų ir dalis aiškiausio vandens pasaulyje, Bahamų kruizas siūlo lankytojams plačią atostogų pasirinkimo įvairovę. Jei jūs suplanuosite Bahamų kruizą, jūs turėsite iš pradžių apsispręsti, į kurį iš daugelio uostų jūs norite plaukti. Lankytojai gali išsirinkti iš Nassau ir Rojaus Salos, Didžiosios Bahamos Salos, Didelio Balnakilpės Koralų rifo, Išmesto į krantą Koralų rifo, Pusės Mėnulio Koralų rifo, Princesės Cays ir Kokoso Koralų rifo. Kiekviena iš skirtingų salų siūlo skirtingus malonumus ir pasirinkimą, bet garantuojama, kad lankytojai suras mylias ant baltų smėlėtų paplūdimių mylių.

Karibų Kruizai į Jamaiką

Jamaika yra vienas iš garsiausių kruizo maršrutų. Lankytojai gali išsirinkti iš daug skirtingų uostų, bet kai kurie iš garsiausių yra Falmouth, Montego Bėjus, Ocho Rios ir Uostas Antonio. Tuo metu, kai kiekvienas uostas giria savo savus unikalius miestus ir veiksmą, Falmouth neseniai pavadino kaip Metų Uostas 2011. Falmouth lankytojai gali ištirti vietinę amato rinką Albert George Shopping ir Istorinio Centro ar aplankyti su romu muziejų. Falmouth yra gana naujas uostas, bet tai yra toks, kuris įsigėrė į istoriją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Karibų Kruizai į Kaimano Salas

Su labai daug skirtingų uostų, kruizai Kaimano Salose yra kitas populiarus pasirinkimas. Svarbiausia sala, Didysis Kaimanas, siūlo keturiems skirtingiems kruizo uostams. Džordžtaunas siūlo daug istorinių svetainių lankytojams, apimdamas Viešąją biblioteką, Elmslie Memorialo Bažnyčią, Nacionalinį muziejų, Miesto Laikrodį ir daugiau. Rajonai ant rytinės salos dalies yra mažiau perpildyti, ir lankytojai gali pamatyti natūralesnes dalis salos, tokias kaip Dešimt Burių ir Mėlynos Iguanos Atgavimo Programos Mastikos Atsarga ir Takas, Sudužimas.

Jie yra tiktai kai kurie iš vietų kruizų, gali paimti lankytojus. Daug žmonių tyrinėja kruizo maršrutus per daug mėnesių prieš įsėdimą į vieną iš laivų, taip, jei šitie maršrutai nėra jums, yra daug kitų, kad išsirinktų iš.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *