Gulet kruizai – romantiškas ir įperkamas

parašė , 2017-02-13 16:20

Leidimas į gulet kruizą yra labai romantiškas būdas švęsti jūsų vestuves ar sukaktį, ir jie yra įperkami. Gulet laivai yra mažesni negu jūsų kruizo laivas tokiu būdu nebus kad daug žmonių, plaukiančių su jumis. Yra paprastai tiktai trys komandos nariai laive taip pat. Priklausomai nuo kruizo, kad jūs rezervuojate jus gali net sugebėti suplanuoti jūsų maršrutą. Gulet laivai gali būti varyti burių ar prie variklio ir turėti tarp trijų ir dvylikos kambarių. Priklausomai nuo gulet chartijos, jūs galite surasti kabinas meistro, dvigubo, ir dvynių dydis. Per gulet kruizą, jūs turėsite daug daiktų, kad padarytumėte ir ant ir nuo laivo ir vandenyje. Profesinis virėjas virs jūsų valgius, vartodamas vietinius maistus ir naują žuvį greta vietinių vynų. Tiems, kurie teikia pirmenybę tam taip pat bus sodos ir pasiūlytų sulčių

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Visa tai gali atrodyti brangu, bet yra gulet švenčių, kurios pritaikys kažkieno biudžetą. Brangesniam kruizui, jūs pasamdytumėte privatų gulet ar su komplekto maršrutu ar su tokiu, kurį jūs suprojektavote savarankiškai. Per liepos ir rugpjūčio mėnesius, šis gulet nuomos tipas būtų brangesnis, bet per balandį, gegužę, ir spalį, tai bus šiek tiek pigiau. Kruizas, kuris yra įperkamiausias būtų toks, kuriuo jūs pasidalysite su kitais keliautojais ir per nuo ankščiau paminėtų mėnesių. Tai gali taip pat būti mažiau brangu, jei jūs pasirenkate vieną iš maršrutų, kuriuos kompanija pasiūlo taip pat.

Dauguma gulet švenčių yra rezervuotos vienos savaitės minimumui, bet jūs galite suplanuoti dvi ar daugiau savaites. Šeštadieniai yra, kai dauguma gulet kruizų išvyksta, bet jei jūs turite sėsti į gulet skirtingą dieną, jūs turite užmokėti papildomas. Įsitikinti, kad jūs gaunate datas, kad jums reikiate jūsų turi rezervuoti jūsų gulet šventes penki iki šeši mėnesiai iš anksto.

Važiuodamas ant gulet yra daug kapitonų, kurie nori panaudoti bures vietoj variklių, kad duotų jums atsipalaidavusį kruizą. Gulet normaliai plauks tiktai dvi iki tris valandas kiekvieną dieną, tokiu būdu jūs turėsite daug laiko į saulę, maudo, turi vandenį aplink gulet plaukimą, nardymą, ir kitą vandeninį sportą. Jūs taip pat turėsite keliones į vietinius kaimus į sightsee, parduotuvę, aplankysite vietines istorines svetaines, ir tipinę vietinę virtuvę. Keli net siūlo naktinio gyvenimo keliones kaimams nuo gulet.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kad sužinotumėte daugiau apie gulet šventes, jūs galite aplankyti savo vietinę kelionių agentūrą. Įsitikinkite, kad jūs atnešate savo telekamerą, kad įrašytumėte visas atmintis, kurias jūs darysite savo gulet kruizuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *