Barakuda lt

Tai yra gota būti brangakmeniu švediškoje karūnoje

parašė , 2017-02-28 20:05

Vienas iš puikiausių būdų ištirti švedišką dievišką užmiestį yra taikiame kruize palei nepaprastą Gota Kanalą. Konstruotas 19-ąjį šimtmetį ir siekiančios daugiau kaip 382 mylios nuo Gothenburg į Stokholmą, šalies rafinuotą sostinę, šis žavingas vandens kelias jungia gausias upes ir ežerus. Puikiai žiūrėdami laivai, kurie tinka aptemptai per spynas, buvo kruopščiai atkurti, o vis dėlto išsaugo jų istorinį žavumą. Laive, su svečiais elgiasi flavoursome valgiais, kurie yra sukurti nuo naujų, vietinių sudedamųjų dalių, ir vadovybe papuoštas valgomasis aprūpina nostalgišką foną. Keleiviai pasirodo suviliojimas į praėjusią erą kaip jie reisas praėjęs užimantis kvapą peizažas Viduramžių pilių, gražių laukų, kurie yra pertraukti šalies ūkių ir tviskančių ežerų
Skaityti visą straipsnį “Tai yra gota būti brangakmeniu švediškoje karūnoje” »

Kruizo etiketas – keliavimo jūra auksinė taisyklė

parašė , 2016-10-26 19:15

Aš diskutavau ilgai ir sunkiai anksčiau, negu aš nusprendžiau skelbti šį straipsnį. Tačiau, paskui 70 + kruizai mes susitikome beveik kiekvieną tipą šiurkštaus ir nedėmesingo elgesio, kurį jūs galite įsivaizduoti. Neabejotinai, dalis jūsų skaitantis tai gali būti įžeista. Jei taip, aš atsiprašau iš anksto. Aš suprantu, kad, kai jūs esate kruize, tai yra jūsų atostogos. Bet, tai yra kiekvienas else atostogos, taip pat. Kartais lengva užmiršti pastarąjį.

Daugiausia, "kreiseriai" yra labai atidūs žmonės. Dauguma žmonių kuriuos jūs susitinkate kruize yra geros nuotaikos, jie yra susilpninti, ir kiekvienas gerai praleidžia laiką. Tai yra tiksliai, apie ką keliavimas jūra yra viskas. Iš tikrųjų, kruizo laivas yra turbūt viena iš laimingiausių vietų, kuriomis jūs galėjote būti
Skaityti visą straipsnį “Kruizo etiketas – keliavimo jūra auksinė taisyklė” »

Volvo vandenyno lenktynės – bebaimiai moteriški jūreiviai

parašė , 2015-10-31 21:44

Volvo Okeaninės Lenktynės yra ištvermingumo, pavojaus ir sunkumo lenktynės, tai yra labiausiai varginantis iššūkis ant planetos! Tai traukia pasaulinius klasės jūreivius, kurie turi būti emocionaliai ir fiziškai tinkami kovoti su audromis, Pietų Vandenyno, atogrąžinių ciklonų ir Antarktinių audrų priešiškumu.

Žinomas, kadangi ‘Everestas Vairuoti’ Volvo Okeanines Lenktynes dengia 72 000 kilometrų ir ima devynis mėnesius, kad apiplauktų Žemės rutulį. Lenktynės prasideda 2014 m. spalio 4-ąją, ir su šiuolaikine technologija jūs galite būti ten kiekvienu kelio žingsniu.
Skaityti visą straipsnį “Volvo vandenyno lenktynės – bebaimiai moteriški jūreiviai” »

Kodėl jūs turite leistis į upės kruizus

parašė , 2015-10-16 22:54

Europos upės kruizai keičia tradicinius okeaninius kruizus kaip galutinį būdą važiuoti aplink žemyną. Europos istorija prasidėjo bendruomenėse, suformuotose palei jos didelę upės sistemą. Jūs surasite daug senovinių relikvijų ir kitas istorines svetaines palei šią vandens masę. Tai yra tuo, ką daug keliautojų suranda, kai jie lanko. Upės kruizo tęsimas duoda jums autentiškesnę Europos patirtį.

Patirkite Skirtingą Europos Pusę

Žmonės turėjo papratimą leistis į prabangią okeaninę kruizo kelionę Viduržemio jūroje, kad pamatytų didžiąją dalį Europos. Jie nuėjo nuo pakrantės, kad judėtų iš inercijos, matydami įžymybes nuo jų laivų. Jie sustojo specifinėse vietose tiktai, kad apsipirktų ir rinktų aprūpinimą, bet jie niekada nepasiliko gana ilgi, kad pamatytų visus kiekvienos šalies lobius
Skaityti visą straipsnį “Kodėl jūs turite leistis į upės kruizus” »

Apsimetimas, kad viskas yra gerai, plaukdamas!

parašė , 2015-07-25 20:17

Vairuodamas moteris, iš viso norėkite atrodyti geras…, saulė ir jūra gali būti labai senstančios, ir mes turime prisitaikyti be paruoštos prieigos prie grožio salonų, odos rūpinimosi produktų, ir kirpėjo.

Mes galėtume praleisti daug mūsų laiko ant reiso su druskos inkrustuota oda ir plaukais. Bet mes iš tikrųjų norime būti grottie yachties? Mūsų tikslas apsimeta, kad viskas yra gerai, plaukdamas.

Ir kai oras, ne palankus ir kojos piršto turėklai, yra vandenyje, dažnai viliojantis tik mesti lauke mūsų rankas ir paimti porą ‘greenies’ į mūsų veidą ir per mūsų kūnus ir pasakyti… ‘štai ir viskas mano dušui!’
Skaityti visą straipsnį “Apsimetimas, kad viskas yra gerai, plaukdamas!” »