Minecraft

parašė , 2013-06-16 11:20

Minecraft yra vienas iš įdomiausių šiuo metu egzistuojančių žaidimų internete, kurį dabar žaidžia ne tik jaunimas, tačiau ir suaugusieji taip pat. Kuo pasaulį taip žavi minecraft žaidimas? Be jokios abejonės, minecraft žmonėms patinka dėl to, kad tai strateginis žaidimas, leidžiantis ne tik gerai atsipalaiduoti ir atsitraukti nuo įvairių problemų, tačiau taip pat ir susipažinti su naujais žmonėmis ir išlavinti savo strateginį mąstymą.

Minecraft hostingasMchost.lt yra labai geras minecraft žaidimo serverių tinklapis, kuriame galite pamatyti daug skirtingų serverių, kurie šiuo metu yra aktyvūs ir kuriuose galima žaisti Lietuvos žaidėjams. Be jokios abejonės, serverio pavadinimas nėra vienintelis dalykas, kurį pamatysite: taip pat turėsite galimybę peržvelgti kiekvieno Minecraft serverio statistiką ir paskutinius atnaujinimus, galėsite peržiūrėti, kokiame mode šiuo metu serveris yra aktyvus.

O jeigu atsibodo žaisti svetimuose serveriuose ir norisi turėti kažką savo, tuomet dabar labai geras laikas nusipirkti savo nuosavą minecraft serverį. Tai padaryti nėra sunku, kadangi yra nemažai gerų hostingo pasiūlymų ir atskirų serverių pardavimo pasiūlymų. Tai, kiek kainuos įsigyti minecraft serverį labai priklausys ir nuo to, kokie yra jūsų reikalavimai. Jeigu jūs tiesiog norite paprasto serverio be jokių papildomų konfigūracijų ir modifikacijų, tuomet minecraft serverį galite įsigyti gana nebrangiai.

Tačiau jeigu norite ateityje ne tik žaisti savo nuosavame serveryje, tačiau taip pat ir rengti gana nemažus turnyrus, tuomet galite nusipirkti didesnį Minecraft serverį. Žinoma, kartais būna ir taip, kad pirkti serverį gali pasirodyti labai brangu, tad geriausia būtų pirma įvertinti savo galimybes iki galo ir tik tada galutinai nuspręsti. Galbūt geriau pradžiai tiesiog nuomotis Minecraft serverį ir viską iki galo ištestuoti – vėliau, kuomet atsiras tinkamos galimybės, galėsite tą serverį išpirkti ir naudotis juo visuomet. Žinoma, nuomotis serverio visą laiką neapsimokės, kadangi Minecraft serverio nuoma ateityje gali šiek tiek brangti. Jeigu esate atsidavęs šiam žaidimui ir norite turėti savo nuosavą žaidimo vietą, tai be jokios abejonės turėtumėte pasidomėti Minecraft serverio nuoma.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *