Kruizo etiketas – keliavimo jūra auksinė taisyklė

parašė , 2016-10-26 19:15

Aš diskutavau ilgai ir sunkiai anksčiau, negu aš nusprendžiau skelbti šį straipsnį. Tačiau, paskui 70 + kruizai mes susitikome beveik kiekvieną tipą šiurkštaus ir nedėmesingo elgesio, kurį jūs galite įsivaizduoti. Neabejotinai, dalis jūsų skaitantis tai gali būti įžeista. Jei taip, aš atsiprašau iš anksto. Aš suprantu, kad, kai jūs esate kruize, tai yra jūsų atostogos. Bet, tai yra kiekvienas else atostogos, taip pat. Kartais lengva užmiršti pastarąjį.

Daugiausia, "kreiseriai" yra labai atidūs žmonės. Dauguma žmonių kuriuos jūs susitinkate kruize yra geros nuotaikos, jie yra susilpninti, ir kiekvienas gerai praleidžia laiką. Tai yra tiksliai, apie ką keliavimas jūra yra viskas. Iš tikrųjų, kruizo laivas yra turbūt viena iš laimingiausių vietų, kuriomis jūs galėjote būti
Be abejo, tai yra kruizo kelionės kreipimosi dalis. Jei kiekvienas seks kelis paprastus nurodymus (kaip nubrėžtas bendrais bruožais apačioje), kiekvienas gali turėti didelę atostogų patirtį.

1 nurodymai: "Netaupykite" baseino poilsio kambario kėdžių

Tai yra įprasta problema ant didelių kruizo laivų, ypač Karibų jūroje ir Viduržemio jūroje. Manykite, kad jūs nekantriai laukiate dienos saulėje. Jūs pasiekiate baseiną anksti, kad pasiektumėte kai kuriuose iš tų rytinių spindulių, ir voila, visos poilsio kambario kėdės yra "paimtos", dar yra labai mažai žmonių arti. Kai kurie svečiai vadovauja į baseiną ryto pradžioje, prieš pusryčius, išrenka geriausią poilsio kambario kėdę, pliumpteli žemyn savo rankšluostis, knyga ar sandalai ant dykinėtojo, paskui vadovauja papusryčiauti. Ne tiktai tai šiurkštu, tai draudžiama ant daugelio kruizo laivų. Ant kai kurių laivų, sujunkite palydovus, gali pakelti jūsų medžiagą ir išvalyti poilsio kambario kėdę kitam svečiui. Jei jūs turite panaudoti tualeto kambarį, ar tiktai ketinate nueiti nuo jūsų poilsio kambario kėdės per trumpą periodą, išleiskite kažką netoli žinoti (ar informuokite vieną iš baseino palydovų/padavėjų).

2 nurodymai: Būkite laiku pietums

Šie nurodymai tiktai prisitaiko, jei jūs pietaujate paskirtame "tradiciniame", sodina/pietauja laiką. Pasakykime, kad jūs esate susodintas už stalo aštuoni, ir kiekvienas atskleidžia 19:30, laiku, visus išskyrus vieną porą. Su tiktai šešiais žmonėmis už stalo, padavėjas ketina laukti, kol kiekvienas nėra susodintas, kad paimtų nurodymus. Jūs ir kitos dvi poros, kurios pasirodė laiku esate nedaug erzinti pora, kuri įtempia 15 minučių vėlai. Yra laikų, kai jūs ar kažkas už jūsų stalo galite nuspręsti pietauti kitur ant laivo. Jei taip, tai yra gera praktika, kad išleistų kažką už jūsų stalo žinoti dieną anksčiau, kuria jūs nebūsite per pietus kitą vakarą. Jei tai nėra galima, tai jūs turite bent jau kviesti Maitre’d prieš pietus, kad informuotumėte jį, kad jūs nebūsite per pietus.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

3 nurodymai: Durų užtrenkimas

Visam jų taikomajam didingumui, vienas rajonas, kurį kruizo laivo projektuotojai yra linkę pražiūrėti yra triukšmas, sukurtas nuo kabinos durų, kai tai užsitrenkia uždarytas. Dėl kruizo laivo kabinų betarpiškumo, kupė durys, kurios užsitrenkia uždarytas gali rezonuoti per sienas ir pažadinti jus nuo giliausio miego. Kai kurios kruizo linijos bando atkreipti į šią problemą dėmesį. Nesename Seabourn kruize, mes pastebėjome mažą lapą, įtrauktą į mūsų kambario užrakinimą savininko, instruktuojančio svečius, kaip tinkamai uždaryti kupė duris ramiai. Tai yra geras pirmas žingsnis.

Užsitrenkiančių kabinos durų problema yra padidinta ant didesnio, plataus vartojimo prekių rinkos kruizo laivai, kur jūs matote daugiau "pirmo laiko" kreiserius ir didesnes grupes žmonių, kurie negrįžta į jų kupė iki vidurnakčio pabaigos. Balkonas, ar veranda, kupė įveda net didesnį užsitrenkiančių durų atsitikimą. Be to, į potencialą sunkioms balkono durims, kad užtrenktų uždarytas, "venturi padarinį" oro, atvykstančio iš laivo HVAC sistemos, sujungtos su išoriniu oru nuo atidarytų balkono durų, gali priversti kupė duris užsitrenkti su tokia jėga, kad bet kas stovintis ant jos kelio galėjo iš tikrųjų būti sužalotas.

Svarbu, kad mes visi esame sąmoningi fakto, kad kiti žmonės gali eiti gulti anksti, ar ilgai miegoti. Uždarydamas jūsų kupė duris, laikykite rankeną atidarytoje padėtyje ir užtraukite duris, visiškai uždarytas prieš rankenos paleidimą. Tada, švelniai užtraukite duris jūsų kryptimi, kol jūs nejaučiate skląsties mechanizmo susižadant.

4 nurodymai: Triukšmas prieškambaryje

Tai šiek tiek susiejama su #3, kurio tai apima pagarbą privatumo ir patogumo kitų svečių, besiilsinčių jų kabinose. Aš negaliu įskaičiuoti laikų, kad mes buvome žadinti grupės žmonių padėties už mūsų kabinos nešimo ant pasikalbėjimo pilnoje apimtyje. Kruizo laivo sienos nėra taip izoliuotos, kadangi tie viešbutyje ir garse gali įvykdyti juos lengvai. Tai nemandagu, kad stovėtų prieškambaryje vėlai vakare (po 21:30) ar ryto pradžioje (prieš 8am) ir neštų ant pasikalbėjimo. Jei jūs visiškai turite kalbėti prieškambaryje, bent jau nuleisti jūsų apimtį ir esate atidus žmonių, miegančių ar besiilsinčių jų kabinoje. Taip pat, jei jūs važiuojate su vaikais, prašom neleisti jiems bėgti aukštyn ir žemyn po sales.

5 nurodymai: Rūkymas

Kruizo linijos turi taisykles ir reguliavimą dėl to, kur rūkymas yra leistas ant laivo. Tai yra ir patogumas ir saugumo svarstoma problema. Ugnis yra didžiausia grėsmė kruizo laivui. Nauji kruizo laivai yra įrengti labai pažengusiu ugnies susekimu ir malšinimo sistemomis. Tačiau, geriausias matas turi išvengti ugnies apskritai. Jei jūs rūkote, supažindinate save su rūkančiais laivo nurodymais, jūs einate. Jūsų kelionių agentas turi sugebėti gauti rūkymo politiką kruizo linijai anksčiau, negu jūs rezervuosite savo kruizą.

Tiktai dūmai pažymėtuose laivo rajonuose, kur rūkymas yra leistas

Niekada nemeskite cigaretės smūgio už borto! Vėjas gali lengvai nugriauti uždegtą smūgį atgal į laivą ant žemesnio denio ir sukelti ugnį.

Panaudokite rūkantį poilsio kambarį ar cigaro poilsio kambarį

Nerūkykite savo kupė, jei ji nėra specialiai leista kruizo linijos

6 nurodymai: Baseino Šezlongų judėjimas Naktį

Taip, tai yra vidurnaktis, po renginio, ir jūs ir kai kurie draugai nusprendžiate vadovauti į baseino denį žvaigždės įdėmiam žvilgsniui. Jūs ir jūsų grupė užgrobiate kelias baseino kėdes ir tempiate juos per tikmedžio medienos denį, kad dėtumėte juos jūsų vakarą atsipalaidavimo po pilnu Mėnuliu. Ką jūs negalite suprasti yra, kad kažkieno kabina yra esanti po tuo deniu, ir garsas kėdžių ir stalų gramdymo per denį yra padidintas.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

7 nurodymai: Kalbėjimas ant nešiojamųjų telefonų

Kruizas turėjo papratimą būti atostogomis nuo televizijos, radijo, žinių ir telefono. Tos dienos yra baigtos, matyt. Žmonės tapo tiek įjunkti prie Blackberrys, iPhones ir nešiojamųjų telefonų apskritai, kad daug kruizo linijų dabar daro jį galimą jums, kad panaudotų jūsų nešiojamąjį telefoną laive. Tai yra didžiulis žingsnis atgal mano nuomone. Bendras gyventojų skaičius nebuvo niekada auklėtas ant, kaip panaudoti nešiojamuosius telefonus, nesikėsindamas į kitų privatumą. Mes visi buvome restoranuose, kur kažkas už stalo netoli neša ant pasikalbėjimo pilnoje apimtyje, kur kiekvienas vietoje gali išgirsti tai. Jei tai erzinantis restorane, įsivaizduokite, kaip erzinantis tai yra, kai jūs sėdite ant savo balkono jūsų 300$ per naktį kruizo rinkinio, bandančio turėti vandenyno garsą tiktai, kad būtumėte pertrauktas kažko ant jų balkono, rėkiančio į nešiojamąjį telefoną.

8 nurodymai: nesiskųskite bendrakeleiviams

Jei situacija kyla per jūsų kruizą, kuris nėra į jūsų pasitenkinimą, prasidėti, bandydamas nuspręsti situaciją su priekiniu rašomuoju stalu ar klientų aptarnavimo rašomuoju stalu. Tai nemandagu, kad skųstųsi bendrakeleiviams, darant kiekvieną, kuris jūs susiliečiate su žinančiu jūsų problemą. Kodėl žlugimas jų atostogos? Jei jūs praeisite deramus kanalus su savo nusiskundimu, daugumos kruizo linijų nueis iš savo būdo patenkinti jūsų prašymus. (Dick dėka tam, kad skelbtų komentarą to apačioje).

Prie kitas kelis paprastus nurodymus mes galime visi turėti daug malonesnę kruizo atostogų patirtį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *