Rodyklių naujokams buriavimas

parašė , 2013-06-10 17:34

Jūs tikrai mėgsite plaukti kadangi tai yra labai žavintis laisvalaikio persekiojimas. Tačiau, jūs turite tapti ekspertu manevruojančiose burinėse valtyse. Yra kelios žiniatinklio svetainės ir video, kurie aprūpina patarimus buriavime ir naujokams ir profesionalams. Svarbus daiktas turi studijuoti fundamentalią techniką, tokiu būdu jūs galite susidoroti su skirtingomis situacijomis.

Naujokai ilgalaikes paskolos turi pasirinkti ramius vandenis, kur yra keli laivai. Tai leis jums sukoncentruoti ir išvengti aplinkybių, kurios gali vadovauti panikuoti. Jūs galite net pradėti mokymą turėtame savyje uoste. Svarbiausi yra nusilenkimas ir laivagalyje kurie yra priekis ir užpakalinės laivo dalys atitinkamai. Vairas yra objektas po valtimi, kuri turi funkciją valdyti amatą.
Sužinokite dominuojančią greitas kreditas internetu oro sąlygą ir susilaikykite nuo buriavimo, jei oras yra audringas ar yra vėjuotų vėjų. Būkite įsitikinęs, kad jūs žinote, kaip plaukti.

Pasirinkite mažą valtį, užbaigtą saugumo įrankiais ir tokiu, kurį jūs galite kontroliuoti lengvai. Ekspertai sako, kad jūs turite būti pažįstamas su srautu vėjo ir bumo, kuris didina kontrolę kampų ir burės formą. Studijuokite būtinas burines terminologijas be to.

Tai greičiau, kad studijuotų buriavimą, jei valtis turi vieną burę ir mažiau linijų. Tai taip pat idealu, kad verstųsi "keeling" per tai, tokiu būdu jūs žinosite, kaip reaguoti, jei tai su jumis stovės su tikro apvertimo grėsme. Praktika daug kadangi tai yra vienintelis būdas jums tapti įgudusiu jūreiviu. Apsiverskite tyčia, tokiu būdu jūs žinosite, kaip kontroliuoti burinę valtį tokioje situacijoje.

Yra saugumo reikalavimų, kad jūs turite praktikuotis anksčiau, kad išeitumėte jūros. Padarykite tai punktu, kad informuotumėte šeimos narius, kad greiti kreditai internetu jūs plauksite. Neužmirškite atnešti plaukiojančius įrankius tokius kaip gelbėjimosi liemenės, klajotojai ir neperšlampami konteineriai. Tikrinkite paskutinę orų prognozę ir neškite su jumis pakankamą maistą ir vandens tiekimą, paskirkite drabužius ir vandeninius atsparius žibintus. Tai moka, kad būtų paruošiama visoms situacijoms.

Jūs turite tapti kvalifikuotas valties kontrolei. Kompetentingiausias jūreivis turi būti gebantis derinimą į skirtingus burės nustatymus taip pat kaip vandenį ir vėjo sąlygas. Kardinali taisyklė yra tokia, kad tai turi būti vidutiniškai plokščia, jei vėjas yra lengvas ar pučiantis sunkiai. Antra, jūs turite palaikyti pilną burę, kai vėjas yra normalus.

Būkite atsargūs su savo burės bumu, kad išvengtų nelauktų nelaimingų atsitikimų. Jūs turite žinoti, kada bumas yra judėjimo pirmyn-atgal procese, kad išvengtų būti smogtas ar mestas už borto. Terminų buriavime, komanda ir keleiviai turi žinoti ir gerbti bumą visada.

Nedvejokite konsultacinių kolegų ar giminaičių su didele burine patirtimi įsigyti papildomas rodykles. Būkite budrus, kai jūs plaukiate kadangi yra kitų laivų atidarytose jūrose. Tai padės jums vengti susidūrimų ir kitos nesėkmės. Palaikykite saugų greitį visada.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *