Užkabintas atvirųjų jūrų buriavimas

parašė , 2014-04-18 11:53

Vieną kartą ne kreiseris dabar aš suplanavau keliauti kasmet, kad atsipalaiduočiau, rašau, gėriuosi, matau pasaulį ir jungiuosi su savo vyru ir paauglyste gilesniame būde kasmet. Tai panėšėja į iš naujo besijungiantį laiką, kur mes ištraukiame kištuką iš tinklo nuo visko ir tik gėrimės laiku, kartu maitindamiesi, būdami aptarnauti didelių serverių nuo viso pasaulio, imame trumpas ekskursijas į vietas, mes galbūt niekada neskrendame į ir gėrimės visais patogumais, kuriuos plaukiojanti poilsio vieta pasiūlo.

Yra trys priežastys, kodėl mes keliausime su norvegų Kruizu ir kodėl norvegų Atsiskyrimas yra mūsų sąraše:
Vienas: Plaukimas laisvu stiliumi, keliaujantis

Mes mėgstame lankstumą ir laisvę to, kai, kas, kas, kur mes valgome ir planuojame mūsų veiksmą. Norvegų Kruizo Linijos Plaukimo laisvu stiliumi Keliavimas jūra leidžia svečiams laisvę ir lankstumą, kad išsirinktų, kur pietauti, kai pietauti ir su kuo mes pietaujame. Kartais mes pietavome be paauglystės ir pakvietėme mūsų naujus draugus laive pietauti su mumis.

Jei mes norime turėti suši, mes galėtume padaryti tai tuoj pat, jei yra pasiekiamų vietų. Norvegų Kruizo Linija neplanavo mūsų valgių ar kasdienių renginių. Mes esame kontrolėje, ir tai yra, kaip mes mėgstame ją kai atostogas. Mes buvome į kitą kruizą, kur mes turėjome sėdėti šalia tos pačios šeimos ir maitintis tuo pačiu metu kiekvieną naktį.

Manykite sėdėti lėktuve su tais pačiais keleiviais ant tos pačios eilės, kasdienės 5 ar 7 dienas! Tai yra, kaip tai jautė, kada mes buvome kruize su paskirtomis vietomis ir laikas pietums.

Didžiąją laiko dalį jūs galite išsipuošti tačiau, jūs mėgstate pietums. Dauguma paauglystės labai nenori išsipuošti tik valandos valgiui. Vienas būdas sustabdyti argumentą ir išvengti konflikto su jūsų paauglyste suranda kruizo liniją, kuri leidžia jiems būti, kuo jie yra. Palikite jų kostiumą ir kaklaraištį vestuvėms, baras mitzvahs ir laidotuvės. Jūs galite važiuoti šviesa todėl, kad nėra jokio reikalingumo atnešti visą batų rinkinį, kad atitiktų jūsų aprangą.

Du: Aukščiausias žymės maršrutas ir paslauga "biudžeto" kaina

Aš padariau savo tyrinėjimą maršrutų ir kainų, pasiekiamų kreiseriniame pasaulyje. Norvegų kalba išsiskiria su jų maršrutais Karibų jūroje. Du mano mėgstamų maršrutų yra 7 dienos Vakarų Karibų jūra ir 11 dienų Pietų Karibų jūra. Jei jūs turėjote nupirkti lėktuvo bilietus ir rezervuoti sutarimą kaip paketą kelionei po įrašytus į sąrašą maršrutus, jūs užmokėsite bent jau keturiais kartais daugiau per asmenį.

Pasaulis turi daugiau kaip 180 nacijų ir yra iš tikrųjų nepakankamai laikas aplankyti juos visus. Vienas iš geriausių būdų skubiai pamatyti pasaulį ant biudžeto ir patogume yra per keliavimą jūra. Ne visi kruizo laivai ir paslaugos yra sukurti lygūs. Nuo mūsų savos patirties mes mylime Norvegijos darbuotojus. Jie aprūpina pirmos rūšies paslaugą.

Trys: Drabužių parduotuvės viešbutis jūroje

Bermudų salos yra mūsų sąraše, ‘turi – matyti’ vietas ir norvegų Atsiskyrimą, norvegų Kruizo Linijos naujausias laivas, debiutuojantis kitais metais, 2013, būtų geriausias būdas plaukti ten.

Poilsio vietos stiliaus drabužių parduotuvės viešbutis jūroje gali apgyvendinti 4 000 keleivių, keliaujančių nuo mūsų mėgstamo miesto, Niujorko 7 dienų kruizui į Bermudų salas, prasidedančias 2013 m. gegužės 12-ąją per 2013 m. spalio 6-ąją. Aš mėgstu maršrutą, kur jūs išvykstate sekmadienį, ir eismas yra lengvas Manhatene. Vairuokite tris pilnas dienas jūroje ir sujunkite tris pilnas dienas Bermudų salose, tik pakankamai laiko turėti visus patogumus laive ir pakankamai laiko pamatyti Bermudų salas.

Vidutinis kelionės paketas, apimdamas airfare ir sutarimas į Bermudų salas per asmenį yra apytiksliai 1400$. Atsiminkite, kad ši kaina neapima visų valgių, okeaninio vaizdo kambario ar kelionės pirmyn ir atgal transportavimo nuo oro uosto į viešbutį. Tai tikrai sudeda!

Norvegų Atsiskyrimas atneša naują naujovę kreiseriniam pasauliui, susijungdamas viduje su atviru oru. Svečiai turi pasirinkimą esančio viduje ar lauke apsipirkimo ar pietų oceanfront lentų take.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *