Būkite kapitonu Kroatijoje

parašė , 2015-04-29 18:44

Kai žmonės eina atostogaujant, jie tučtuojau galvoja apie automobilio nuomą. Tai gali dažnai būti geriausiu būdu pamatyti šalį, kurią jūs lankote. Galbūt jūs norite nubaidyti į užmiestį ar per užsiėmusį miestą; gražu turėti laisvę ir lankstumą čia pat. Tačiau jūs kada nors galvojote apie valties nuomą vietoj to?

Daugelyje šalių tai yra jų kranto linijos, kurios yra svarbiausia atrakcija ir kas geriau negu kelionė palei gražią kranto liniją, lankymas gyvybingų miestų, mažų žvejybinių kaimų ir taikių neatrastų rajonų. Kai jūs išnomavote valtį, tai reiškia, kad jūs galite padaryti visą anksčiau minėtą atspėjamu laiku ir nueiti bet kokia kryptis, kurios jūs norite. Jūs pasiekiate, kad turėtumėte laisvę ištirti šalį, kaip jūs norite taip pat kaip atpalaidavimas prie vandens ar ant smėlėto paplūdimio

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra tam tikros priežastys, kodėl Kroatija yra mano "šventės viršūnė, kad padarytų" sąrašą. Kroatija yra žinoma dėl jos neįtikėtinos kranto linijos, ji turi viską, kurio jums reikia puikiam pabėgimui. Tai turi istoriją, saulę ir pajūrį greta tiek daugiau. Geras būdas pamatyti pakrantės salas plaukia, Kroatija yra populiariausia tarp vandeninio sporto, buriavimo ir viso veiksmo, kad padarytų su vandeniu. Šalis gauna daug turistų, važiuojančių palei pakrantę, daugelis važiuoja autobusu, bet net daugiau kelionės prie valties. Kadangi yra labai daug veiksmo palei pajūrio poilsio vietas, lankytojai yra iš tikrųjų sugadinti pasirinkimui. Šokinėjanti sala yra vienas iš didžiausio traukimo turistams, ir su daugiau kaip 1000 salų jūs nesuklupsite kažkam, kad padarytumėte ar pamatytumėte. Didžiausios salos yra Krk ir Cresas, Adrijos jūroje tik virš Dalmatijos pakrantės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Dubrovnikas yra turbūt labiausiai žinomas miestas Kroatijoje dėl jo Viduramžių istorijos ir jo didelio naktinio gyvenimo. Tai yra apačioje kranto linijos ir dažnai pradinio taško daugelio plaukiančios Kroatijos jūroms. Dubrovnikas yra žinomas kaip "Adrijos Perlas", tai yra iš tikrųjų, reikalingumas mato miestą. Jei jūs nenorite praleisti visos dienos ir visą naktį ant valties, kodėl nenaudoti Dubrovniką kaip jūsų centrą. Buvimas mieste ir avantiūroje lauke kiekvieną dieną į naują vietą. Jūs galite nueiti kur nors, plaukdamas, Kroatija turi tiek daug pasiūlyti. Tai yra iki jūsų, kad padarytų didžiąją dalį jo nuostabios kranto linijos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *