Buriavimas naujoko – jūsų burinės valties savivairavimas

parašė , 2015-05-31 07:53

Šiame buriniame naujoko straipsnyje aš norėjau aptarti besisavilaikantį vairą burinėms valtims. Atrodo, kad yra pora metodų, kurie yra įpratę savilaikytis ar ką aš kviečiu automatine burinės valties vairo kontrole.

Savivairavimas leidžia savarankiškam jūreiviui gebėjimą paleisti vairalazdės, kad taisytų valgį, pakabinti burę, ar tik paimti lūžį be burinės valties, sprogstančios kursas. Sprendimas gali būti vieneriomis iš mažų išlaidų į sudėtingesnį ir brangų savivairavimo mechanizmą. Aš norėčiau susikoncentruoti ties mažiausiai brangiu savivairavimo sprendimu, iš pradžių žinomu kaip lapas leisti ataugas, savivaldydamas mechanizmą, kuris yra palyginti ganėtinai paprastas, bet tai dirba ganėtinai gerai.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vairalazdė yra valdyta virvės, kuri yra prijungtas prie savęs ant vienos pusės ir kitame gale jos į bumą su skriemuliu tarp, kuris yra prijungtas prie valties pusės. Pridėtas prie kitos vairalazdės pusės yra bungee virvė, kuri neutralizuoja jėgą bumo virvės užmovimo ant vairalazdės priešinga kryptimi. Taip tiesą sakant jūs turite virvę, užtrauktą stiebo anot vairalazdės ant vienos pusės to ir bungee virvės ant kito, kuris traukia priešinga kryptimi. Kad vėjas smogia svarbiausiai burei, bumas yra paveiktas, judėdamas ta pačia kryptimi, tokiu būdu traukiančia virvę, pridėtą prie vairalazdės priešinga kryptimi, tokiu būdu atremia vairavimą burinės valties ir to ant kurso laikymą. Bungee virvė gali būti įvairiu dydžiu, pridėtu prie kitos vairalazdės pusės, kad atremtų aktą intensyvumas vėjo, kuris traukia antra, vairalazdės prie bumo.

Kitas metodas, kuris yra panaudotas yra vėjo mentė, padaryta iš plastiko ir kadangi vėjas nugriauna mentės žingsnius priešinga kryptimi, kuri paveikia įtrauktą atskirą vairą kita kryptimi, tokiu būdu valdančia valtį ant kurso, kurį jūs nustatote. Tai dirba tame pačiame principe kaip jau apibūdintas virš, bet sudėtingiau ir brangu be to. Taip pat, kad panaudotų vėjo mentę vairalazdė yra užrakinta į vietą grandinės ar virvės, tada pagalbinis vairas, kuris yra įtrauktas ima kontrolę vairavimo, tokiu būdu leisdamas jūreivį užleisti burinės valties kontrolę, kad padarytų kitus daiktus kaip valgio gaminimas valgio ar kas turi jus. Abi sistemos dirba lygiai gerai ir priklausomai nuo to, kiek jūs norite išleisti, nustatys, kokį sistemos savivairavimą jūs galų gale naudosite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *