Kruizo laivai turi turėti aktyvias paneigimo sistemas, kad sutrukdytų piratams?

parašė , 2014-12-29 12:42

Mes visi pamatėme tuos garsius Holivudo kino filmus, kur piratai užvaldo ir kontroliuoja vietinę ir regioninę jūrą. Tai viskas siūloma pramanytame nustatyme, bet iš tikrųjų šiuolaikinės dienos piratai yra tikri, jie iš tikrųjų egzistuoja daugelyje pasaulio dalių. Tai yra didžiulė problema krovinių laivams, jachtoms, vairuojant laivus, ir net kruizo laivus. Taip, kaip mes galime išvystyti sistemą, kuri neleis piratams imti laivo kontrolę? Galima turėti dirbtinę protingą programinės įrangos sistemą, prijungtą prie tam tikros rūšies radaro, kuris pastoviai peržiūri rajoną tada, kai grėsmė bus identifikuota, tai įspės laivo Kapitoną?
Išleiskite mane užduoti jums klausimą; kruizo laivai turi turėti aktyvią paneigimo sistemą, kad sutrukdytų piratams? Šitos sistemos jau egzistuoja, ir aš esu įsitikinęs, kad daug karinių jūrų pajėgų visame pasaulyje turi panašias sistemas, kurios sutrukdys piratams, ar priešams nuo gavimo per arti. Aktyvios paneigimo sistemos būtų panašios į panaudotus minios kontrolei, ar svarbioms karinėms bazėms priešiškose srityse. Kai kurios naudojimo mikrobangų krosnelės ir kiti dažniai, kurie, jei jūs pasiekiate per arti galų gale padarys jūsų odos virimą. Piratai neturės jokio pasirinkimo, kaip tik apsiversti ar iškęsti pasekmes, ir tai nebus gražu.

Amerikos kariuomenė, ir kai kurie iš jos rangovų turi, vysto šitas aktyvias paneigimo sistemas, Boingas turi iš tikrųjų gražią sistemą, kuri galėjo būti panaudota, kad apsaugotų mūsų šalies sienas. Yra kai kurios aktyvios paneigimo sistemos, kurios naudoja garso bangas riaušių kontrolei, jie tikrai dirba labai gerai, ir galėtų taip pat neleisti piratams atvykti kruizo laive. Jūs galite net įsivaizduoti tuo, kas įvyktų, jei piratai panaudojo mažą jėgą su automatiniais ginklais, kad sustabdytų kruizo laivą jo takuose, apiplėšti kiekvieną, paimti kai kuriuos įkaitus, galbūt pašalinti kelis keliautojus, ir paskui išvykti?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tikras, piratai galėtų būti sugauti vėliau, bet tai sunaikins kruizo laivo pramonę metus, ir sukurs daugiau baimės ir chaoso atostogautojams, keliautojams, ir žmonėms, kurie tik turi išeiti ir de-įtampa. Tokia sistema galėtų taip pat būti panaudota Amerikos kariuomenės jūriniame chokepoints kaip Sąsiauriai Hormuz Įlankoje. Jei iraniečių pagrįstos karinės greitos valtys pasiekė per arti Amerikos karo laivą, aktyvi paneigimo sistema galėtų būti pirma gynybos linija. Žinoma, jei jie pasiekė nedaug arčiau, metalinė audringa ginklo sistema galėtų būti išdėstyta tame punkte, pažodžiui garindama grėsmę.

Tačiau, to pirmo įspėjimo galėtų būti pakankamai, kad išleistų juos žinoti, kad jie žaidžia su ugnimi, ir kadangi jie pasidaro artimesni, jie plečia grėsmę, kuri tikrai pasibaigs jų baigtyje. Tai yra teisinga įspėjimo sistema tiems, kas nori mūsų blogai, ir būtų nuostabu apsaugoti kruizo laivus nuo piratų. Iš tikrųjų aš tikiuosi, kad jūs prašom svarstysite visa tai ir galvosite ant to.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *