Pigių skrydžių bendrovės – gerai tai ar blogai?

parašė , 2013-09-27 14:23

Tai, kas visiškai atitinka vieno asmens poreikius, kitam gali būti nepriimtina. Tai pasakytina apie  apie visas sritis. Pabandykime nusimesti nuostabos „oi, kaip pigu“ šydą ir objektyviai įvertinti tokias skrydžių bendroves kaip Ryanair, kurių siūlomos bilietų kainos kartais atrodo neįtikėtinos.

Tai gerai, nes:

Pigių skrydžių bendrovės – gerai tai ar blogai?1.      Patrauklus skrydžių žemėlapis.

Žvelgiant iš Lietuvos perspektyvos, Ryanair organizuojami skrydžiai atitinka daugelio mūsų tautiečių poreikius. Norintieji praleisti atostogas gali aplankyti poilsiautojų mėgstamus Europos kurortus, o vykstantys darbo reikalais – pasiekti tokius populiarius emigracijos taškus kaip Švedija, Norvegija, Didžioji Britanija ir kitus.

 

2.      Prieinama kaina.

Kai kurie lėktuvų bilietai, jei nelaukiama iki paskutinės akimirkos, gali būti įsigyjami už tokią žemą kainą, kurios nepakaktų autobuso bilietui į tolimesnį Lietuvos kampelį!

 

3.      Pasirinkimo laisvė.

Jei asmeniui skrydis lėktuvu siejasi su prabanga, jis gali sau suteikti galimybę pasijusti „ponu“: vienas pirmųjų, nesistumdydamas ir nelaukdamas eilėje įlipti į lėktuvą, atsisėsti į pageidaujamą vietą, vaišintis skaniausiais patiekalais kelionės metu. Aišku, neužteks sumokėti minimalią kainą už lėktuvo bilietą – kiekviena paslauga kainuoja papildomai.

Tai abejotina, nes:

1.      Taisyklės svarbiau už žmogų.

Tiek Ryanair, tiek kitos pigių skrydžių bendrovės turi griežtas taisykles, aiškiai reglamentuojančias su skrydžių taisykles: ar galima grąžinti lėktuvo bilietą, keisti skrendančiųjų duomenis, kelionės laiką ir datą, kiek ir kokio bagažo galima vežtis ir taip toliau. Pažeidusiesiems taisykles neužteks nusišypsoti ir kaltinti savo užmaršumą ar nežinojimą – taikomas sankcijos, numatytos konkrečiu atveju.

 

2.      Nėra jungiamųjų skrydžių.

Tarkime, jei skrendate iš Vilniaus į Stokholmą per Rygą, jūs pilnai atsakingas už tai, jog su savo bagažu suspėtumėte persėsti į kitą lėktuvą, nesvarbu, kad keliaujate su tomis pačiomis Ryanair avialinijomis.

 

3.      Bandymai „prigauti“ žmogų bilietų rezervacijos metu ir pasipelnyti iš jo neatidumo.

Jei žmogus bus neatidus, pildymas bilietų rezervacijos formą, lengvai gali užsisakyti jam nereikalingų mokamų paslaugų.

Taigi, pigios avialinijos – gėris ar blogis? Spręskite patys, ar itin patrauklią kainą ir kitus pliusus nusveria abejotini aspektai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *